Tarım Kredi Kooperatifi 11-31 Ağustos 2022 Aktüel Kataloğu

Maalesef bu kataloğun süresi bitmiş :(

İlginizi Çekebilir

Tarım Kredi Kooperatifi 11 Ağustos – 31 Ağustos Aktüel Ürünler kataloğu indirimli fiyatları ile belirtilen tarihte raflarda yerini alan ürünlerin habercisi. Güncel indirimler ve kampanyaları keşfetmek için hemen alttan kataloğu görüntüle seçeneğine tıklayarak ürünleri detaylıca inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz ürünlerin emsalleri ve fiyat kıyası için bu hafta geçerli kataloglar burada.

tarım kredi market katalog

Tarım Kredi Kooperatifi 11 Ağustos – 31 Ağustos Aktüel Ürünler Kataloğu

Tarım Kredi Market Katalog

Tarım kredi kooperatif market katalog ilgi ile beklenirken, indirimli ürünlerle boy gösterdi. 11 Ağustos’ta başlayan bu indirim 31 ağustos tarihine kadar devam edecek. Katalog’da temizlik ürünleri göz dolduruyor. Parex Mega Comfort Oluklu Sünger19.90 TL. Parex Mikrofiber Temizlik Bezi 2’li 14.90 TL. Parex Trend Pratik Paspas Tekli 64.90 TL. ve bunun gibi onlarca birbirinde kaliteli ürün indirimli fiyatlarıyla, Tarım Kredi Market katalog sayfalarında sizleri bekliyor.
tarım kredi market katalog 11 agustos 30 agustosKataloğu Aç
Kataloğu Görüntüle

11 – 31 Ağustos 2022 Tarım Kredi Kooperatif Market Aktüel Kataloğu Hakkında

11 – 31 Ağustos 2022 Tarım Kredi Kooperatif Market Aktüel tarihli güncel broşür 11 Ağustos 31 Ağustos  2022 tarihlerinde geçerli. 9 sayfadan oluşan broşürde yer alan ürünler hakkında yapacağınız yorumlar ürünleri tercih etmek isteyenleri bilgilendirecektir.

YORUM YAP

* Lütfen yorum yaparken saygılı olmayı ve Topluluk Kurallarımıza uymayı unutmayınız.

En İyi Dershane - İstanbul özel dedektif