ŞOK 4 – 10 Mayıs 2022 Aktüel Ürünler Kataloğu

Maalesef bu kataloğun süresi bitmiş :(

İlginizi Çekebilir

ŞOK 4 – 10 Mayıs 2022 Aktüel Ürünler kataloğu bu gün yayımlandı. 5 sayfadan oluşan katalog 4 Mayıs 2022 tarihinden başlayarak 1 hafta geçerli. Kataloğu görüntüle seçeneğine tıklayarak güncel ürünleri resimleri ile görebilir, yakınlaştırarak detaylı inceleyebilirsiniz. Bu hafta geçerli kataloglar ile ihtiyacınız olan ürünlerin emsallerini inceleyebilir ve fiyat kıyası yapabilirsiniz.

ŞOK 4 – 10 Mayıs 2022 Aktüel Ürünler Kataloğu Görüntüle

ŞOK 4 – 10  Mayıs 2022Kataloğu Aç
Kataloğu Görüntüle

4 – 10 Mayıs 2022 ŞOK Aktüel Ürünler Kataloğu Hakkında

Katalogda yer alan ürünler hakkında yapılan yorumlar tercih edeceğiniz ürün hakkında size fikir verir, sizde fikir vermek için yorum yapabilirsiniz.

Katalog ve Ürün İncelemesi
ŞOK 4 – 10 Mayıs 2022 Aktüel Ürünler En karlı alışverişi sağlamak için indirimler hakkında fikre sahip olmak avantaj sağlayacaktır. Kataloglarda bulunan bir çok ihtiyacı market siteleri aracılığıyla sipariş verebilirsiniz. masif ahşap kulplu sunum tepsisi ise 44,95 TL Alım satım lazım gereçlerimizi sağlamamızın yanında bizi huzurlu kılar. . İndirimli alım satım olanağı bize heyecan verir ve satın alma duygusunu dürtüler. Elektrikli süpürge, saç kurutma makinesi, mini dikiş makinesi, Filtre kahve makinesi, elektrikli plastik cezve, Arzum seramik tabanlı ütü indirimde. Bir şeyler şatın alma yaparken salgılanan serotonin hormonu bizi mutlu ediyor. Colgate markalı diş macunu, Mon Amor markalı kozmetik ve kişisel bakım ürünleri indirimde. Son çıkan insert için sitemiz hizmetinizde. Lav  3lü uzun meşrubat bardağı 32,95 TL. Haftanın fırsatları için güncel kataloğu gözden geçirmeye devam ediyoruz. İlgimizi çeken ürünler fiyat/performans açısından en gözdeleri. Sunulan stoklara yetişmek için uygulama üzerinden sipariş vermek fırsat olabilir. Mintax jel  25,90 TL, metal oval tepsi 49,95 TL. Bu hafta geçerli olmasına rağmen sınırlı stoktaki ürünler çabuk bitiyor. metal örgülü dekoratif kaşıklık ise 39,95 TL. 4 – 10 Mayıs 2022 ŞOK Aktüel Ürünler Hoffman aile çaydanlık 199,90 TL ,Metal örgülü sebzelik 3lü 199,90 TL. Daha önce satın almadığınız ama merak ettiğiniz ürünler için kullanıcı yorumlarına göz atabilirsiniz. Siz de satın aldığınız ürünler hakkında yorum yaparak almak isteyenlere fikir verebilirsiniz. Hediyelik eşya içinde bu katalogdan bir parça seçebilirsiniz. Metal oval meyvelik 59,95 TL, 6lı seramik kelebek kahvaltılık ürünü 99,95 TL. Alışveriş meraklılarının yakından izledikleri broşürün en ucuz ürünlerini öğrenmeye hazır mısınız? Pesceramic 3 bölmeli seramik tabak 49,95 TL, Borcam kare tipi kase ve fanus sunum tabağı  54,95 TL ve 69,95 TL. Ayrıca çift kişilik pike takımı, gecelik dantel aksesuarlı pijama, kadın visyon tek alt, Kadın terlik bu katalogda. Güncel broşürün en iyi fırsatı olacak kampanya için giriş sayfasına bakmanızda fayda var. Herkes gibi bizde bütçemizi düşünüyor, neyi nereden daha uyguna alabiliriz diye uğraşıyoruz. Belirli periyotlarla sunulan kataloglar sayesinde alışveriş listenizi oluşturabilirsiniz. Mağaza ürün sorgulama işlemi semtinizdeki mağaza çalışanına danışıp diğer şubelerde kalıp kalmadığını öğrenebilirsiniz. İlk alışverişe indirim yapan veya ikinci üründe yüzde oranında fırsat sunan marketler için tüm broşürlere göz gezdirmelisiniz. Detaylar için resmi adresi: sokmarket.com.tr

YORUM YAP

* Lütfen yorum yaparken saygılı olmayı ve Topluluk Kurallarımıza uymayı unutmayınız.

En İyi Dershane - İstanbul özel dedektif