ŞOK 20 – 26 Nisan 2022 Aktüel Ürünler Kataloğu

Maalesef bu kataloğun süresi bitmiş :(

İlginizi Çekebilir

ŞOK 20 – 26 Nisan 2022 Aktüel Ürünler kataloğu bu gün yayımlandı. 7 sayfadan oluşan katalog 20 Nisan 2022 tarihinden başlayarak 21, 22, 23, 24, 25, 26 Nisan tarihlerinde geçerli. Kataloğu görüntüle seçeneğine tıklayarak güncel ürünleri resimleri ile görebilir, yakınlaştırarak detaylı inceleyebilirsiniz. Bu hafta geçerli kataloglar ile ihtiyacınız olan ürünlerin emsallerini inceleyebilir ve fiyat kıyası yapabilirsiniz.

ŞOK 20 – 26 Nisan 2022 Aktüel Ürünler Kataloğu Görüntüle

ŞOK 20 – 26 Nisan 2022Kataloğu Aç
Kataloğu Görüntüle

20 – 26 Nisan 2022 ŞOK Market Aktüel Ürünler Kataloğu Hakkında

Katalogda yer alan ürünler hakkında yapılan yorumlar tercih edeceğiniz ürün hakkında size fikir verir, sizde fikir vermek için yorum yapabilirsiniz.

Katalog İncelemesi

Katalog incelemeleri ile ev ekonominizde tutum sağlamayı hedefliyoruz. Titiz marka hazneli klozet fırçası, temizlik kovası bu katalogda. Banyo üünleri reyonunda süren indirimleri dikkate almak lazım. Market alışverişi için ihtiyacınızın kasa arkası ürünlerde olup olmadığına bakmayı unutmayın. İhtiyaç listesi hazırlamak, ihtiyaç fazlası ürünleri almanızı ertelemenizi sağlayacaktır.

Yeni gelen ve ilk defa aktüelde görülen ürünleri kaçırmayın. Led projeksiyon gece lambası 49,95 TL Son çıkan broşür incelemelerinde sitemiz hizmetinizde. Barbie kariyer bebekleri 69,95 TL . Lime tablet mop set, Döner başlıklı smart mop set bu katalogda. Yapacağımız alım satımın faydalı olduğunu hissetmemiz bizi mutlu eder. Bu katalogda da faydalı ürünler mevcut.

Haftanın fırsatları için aktüel broşürü gözden geçirmeye devam ediyoruz. Markası değişik olsa da kalitesi eşit olan ürünler arasında karşılaştırma yapabilirsiniz. Bir şeyler satın almak ihtiyaçlarımızı gidermemizin yanında bizi mutlu eder.

ŞOK 20 – 26 Nisan 2022 Aktüel Ürünler Stoktaki ürünler bitmeden almak için yapılacak iş katalogları yakından takip etmektir. Rüzgar koleksiyon bebek 149,90 TL Ayrıca banyo ekipmanları, temizlik ekipmanları bu katalogda. Şube ürün sorgulama işlemi semtinizdeki şube görevlisine danışıp başka mağazalarında bulunup bulunmadığı anlayabilirsiniz. Şölen, Bind, Bellagio ürünleri  indirimde.

Piyale Revani 500gr 14,95 TL Mintax, Ariel, Peros, Fairy markalı ürünlerde indirim mevcut. Sunulan stoklara ulaşmak için uygulama üzerinden sipariş vermek avantaj olabilir. Pilsan sevimli hayvanım 79,95 TL Asonic A5-A34 140mm fanlı notebook soğutucu stand 89,95 TL Kurutulmuş meyveler, kızartışmış tel kadayıflar, şekerpareler indirimde. Hot Wheels marka Dokuzlu arabalar bu katalogda. Unicorn gece lambası 49,95TL Hediyelik eşya içinde bu broşürden bir ürün seçebilirsiniz. Kukuli 2 in 1 puzzle  16,95 TL. şarj edilebilir kablosuz mouse 99,95 TL

20 – 26 Nisan 2022 ŞOK Market Aktüel Ürünler Kaymaz raf örtüsü, mikrofiber statik toz alıcı, masa kıskacı ayarlı 4lü ürün indirimde. Titiz fırça çeşitleri 9,99 TL çay, kahvaltılık ürünler, Sleepy bez ürünleri indirimde. Gelecek hafta bu fırsatlar gelecek diye beklerken bu katalogda yer alması çok iyi. tüy toplayıcı, plastik askı fırsatlar arasında yerini almış. Ayrıca Everest Armor siyah oyuncu klavye 59,95 TL Asonic A5-XGK100 gaming kırmızı mikrofonlu kulaklık 69,95 TL Asonic mıknatıslı bluetooth sporcu kulaklık 99,95 TL Bir şeyler satın aldığımızda üretilen serotonin hormonu insanı mutlu ediyormuş. Erpa Melis koleksiyon bebek 149,90 TL Trüf çikolatalar, Ülker Select, Madlen çikolatalar bu katalogda. Eski kataloglarda karşımıza çıkan ürünler yeniden gelmiş ama fiyat biraz artmış. Polly Pocket ve arkadaşları  24,95 TL Herkes gibi bizde bütçemizi düşünüyor, neyi hangi marketten daha uyguna alabiliriz diye çaba sarf ediyoruz. Lisanslı balon rozet ve kart seti 9,99 TL
Detaylar için resmi adresi: sokmarket.com.tr

YORUM YAP

* Lütfen yorum yaparken saygılı olmayı ve Topluluk Kurallarımıza uymayı unutmayınız.

En İyi Dershane - İstanbul özel dedektif