ŞOK 12 – 15 Mart 2022 Aktüel Ürünler Kataloğu

Maalesef bu kataloğun süresi bitmiş :(

İlginizi Çekebilir

ŞOK 12 – 15 Mart 2022 Aktüel Ürünler kataloğu indirimli fiyatları ile belirtilen tarihte raflardan yerini alacak ürünlerin habercisi. Güncel indirimler ve kampanyaları keşfetmek için hemen alttan kataloğu görüntüle seçeneğine tıklayarak ürünleri detaylıca inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz ürünlerin emsalleri ve fiyat kıyası için bu hafta geçerli kataloglar burada.

ŞOK 12 – 15 Mart 2022 Aktüel Ürünler Kataloğu

ŞOK 12 – 15 Mart 2022Kataloğu Aç
Kataloğu Görüntüle

12 – 15 Mart 2022 ŞOK Aktüel Ürünler Kataloğu Hakkında

12 – 15 Mart 2022 ŞOK Aktüel Ürünler 12 13 14 15 Mart 2022 tarihlerinde geçerli. 3 sayfadan oluşan broşürde yer alan ürünler hakkında yapacağınız yorumlar ürünleri tercih etmek isteyenleri bilgilendirecektir.

ŞOK 12 - 15 Mart 2022 Aktüel Ürünler Ürün İncelemesi

12 – 15 Mart 2022 ŞOK Aktüel Ürünler Çiftlik oyun hamuru seti  39,95 TL Katalog incelemeleri ile ev bütçenizde tutum sağlamayı amaçlıyoruz. Tanıtım amaçlı yayımladığımız broşürleri gözden geçirirken benzer fırsatlarla rastlaşıyoruz. Belirli aralıklarla sunulan broşürler aracılığı ile alışveriş listenizi oluşturabilirsiniz. Goldmaster markalı dik elektrik süpürgesi, ekmek kızartma makinesi, filtre kahve makinesi, saatli hoparlör, waffle makinesi, soundbar, dj box online alışverişte.

Gelişim Atölyesi Kitap Çeşitleri 15,95 TL bahçe hortumu, budama makası, tetikli su tabancası, el testeresi, metal çapa bu katalogda. Son güncel fırsatlar bize ne avantajlar sunuyor, inceleyelim. Zaman sorununuz sıkıntı değilse bir çok fırsat için internet üzerinden alışverişi seçebilirsiniz. Bu fiyatların geçerli olduğu zaman aralığında istediğiniz ürünü kaçırırsanız gelecek hafta fiyatlar değişmiş olarak karşımıza çıkıyor. Sümbül balkon saksısı 24,95 TL Mobil Urban E-Go2 elektrikli scooter 5199 TL İlgimizi çeken ürünler fiyat/performans açısından en iyileri. Ekonomi için yeteri olduğunca ürün satın alın. Uygun fiyatlı diye aldığınız bozulması muhtemel ürünler siz tüketmeden bozulursa Tasarruf etmiş sayılmazsınız. Aksine bu işten zarar edersiniz.. Online alışveriş reyonunda yeni ürünler görüyoruz.

Herkes gibi bizde bütçemizi düşünüyor, neyi hangi marketten daha ucuza alabiliriz diye çaba sarf ediyoruz. Gramajı daha çok ürünler ekonomi açısından daha ekonomik fiyatlara geliyor. Gıda ürünlerinde son tüketim tarihlerine dikkate almakta sağlık var. Güncel kataloğun en iyi fırsatı olacak kampanya için baş sayfaya bakmanızda fayda var. Ürün fiyatlarını karşılaştırmadan alışverişe gitmeyin. prizma saksı çeşitleri çeşitli boy ve fiyatlara sahip bu katalogda. Daha önce kullanmadığınız ama araştırdığınız ürünler için kullanıcı yorumlarına göz atabilirsiniz. Siz de kullandığınız ürünler hakkında yorum yaparak satın almak isteyenlere fikir verebilirsiniz. Bu broşürde yine biri diğerinden çeşitli ürünler sizleri bekliyor. sümbül sulama kabı 14,95 TL Bu broşürde indirime yerleşen ürünler arasında bakın neler gelmiş. 3lü banyo oyuncakları 24,95 TL Şube ürün sorgulama işlemi semtinizdeki şube görevlisine danışıp başka mağazalarında kalıp kalmadığını anlayabilirsiniz.

ŞOK 12 – 15 Mart 2022 Aktüel Ürünler Hediyelik eşya içinde bu katalogdan bir ürün seçebilirsiniz. Gelecek hafta bu ürünler gelecek diye beklerken bu katalogda yer alması çok güzel. Dekoratif çiçeklik eskitme ahşap 119,00 TL Dekor meraklılarını da düşünen market efsane ürünlerde efsane fiyatlar sunuyor. Bir çok ürün ile ilgili bilgi almak, marketlerde kıyas yapmamızı kolaylaştıracaktır. Aynı ürünü başka market broşürlerinde kontrol etmek lazım, zaman zaman daha uygun indirimlerle karşılaşabiliyoruz. Evlan kaktüs/sukulent saksısı 4,99 TL

Uygun alışverişin sırlarından birisi de alışverişe başlamadan ihtiyaçları listelemektir. Uygun alışveriş için ürün niteliği çok gereklidir. Aldığınız üründen istediğiniz verimi alamadığınızda karlı bir alışveriş yapmış olmazsınız. Çiçek ve çiçek bakımı kategorisinde süren fırsatları göz önüne almak lazım.. Her hafta indirimli fiyattan arz edilen yüzlerce ürün için katalogları mutlaka takip edin . Gokidy bez bebek 29,95 TL 3+1 merdiven, kedi/köpek salıncağı geliyor. Gokidy oyuncak traktör 19,95 TL Botanik balkon saksısı  çeşitli boy ve ebatlarda bu katalogda. Piramit kristal saksı 1,75 lt 11,95 TL Medisana IPL 845 lazer epilasyon cihazı 1349 TL Paşabahçe Vazo 34,95 TL Saplı keser, çatal çekiç indirimli. Haftanın fırsatları için güncel kataloğu gözden geçirmeye devam edelim. askılı balkon saksısı geliyor. Çiçek toprağı 10 lt 7,99 TL
Detaylar için resmi adresi: sokmarket.com.tr

YORUM YAP

* Lütfen yorum yaparken saygılı olmayı ve Topluluk Kurallarımıza uymayı unutmayınız.

En İyi Dershane - İstanbul özel dedektif