Hakmar 30 Aralık 2021 Aktüel Ürünler Kataloğu

Maalesef bu kataloğun süresi bitmiş :(

İlginizi Çekebilir

Hakmar 30 Aralık 2021 Aktüel Ürünler kataloğu yayınlandı. Haftanın indirimli ürünlerini keşfetmek için broşür sayfalarını hızlıca gezebilir, ürünleri fotoğrafları ile görebilir, yakınlaştırarak detaylı özelliklerini inceleyebilirsiniz. Tam sayfa katalog incelemesi için hemen alttaki resme tıklayınız. Beğendiğiniz ürünün emsalleri ve fiyat kıyası için bu hafta geçerli kataloglara göz atabilir yada arama yapabilirisiniz.

Hakmar 30 Aralık 2021 Aktüel Ürünler Kataloğu

Hakmar 30 AralıkKataloğu Aç
Kataloğu Görüntüle

Hakmar express 30 Aralık Kataloğu Hakkında

Hakmar ekspress 30 Aralık tarihli güncel broşür 30 Aralık 2021 tarihinden itibaren stoklar tükeninceye kadar geçerli. 2 sayfadan oluşan broşürde yer alan ürünler hakkında yapacağınız yorumlar ürünleri tercih etmek isteyenleri bilgilendirecektir.

Hakmar 30 Aralık 2021 Aktüel Ürünler Ürün İncelemesi
Hakmar ekspress 30 Aralık Bu katalogda yine birbirinden harika ürünler sizleri bekliyor. Yapıştırıcı seti 7,95 TL Bay astarlı mont 89,95 TL 100 + 17 ml Pattex yapıştırıcı Japon 2 K aktivatörlü profesyonel yapıştırıcı 17,95 TL

Yeni çıkan ve ilk defa katalogda karşımıza çıkan ürünleri kaçırmayın. Son zamanlarda sıkça değişen fiyatlar ürün stoklarının daha hızlı tükenmesine neden oluyor.

Hakmar 30 Aralık 2021 Aktüel Ürünler Damla yayınları 1. Sınıf Dünya Klasikleri 3, ,95 TL Bülbül ile İmparator, Prenses ile Bezelye Tanesi, Bencillikten Kurtulan Dev, Şehir Faresi ile Köy Faresi, Sihirbaz Oz, Mutlu Prens, Parmak Çocuk, Ali Baba ve Kırk Haramiler, Bambi, Altın Saçlı kız ve Üç Ayıcık kitapları var.

Sürtmeli Harika Oyuncak Kamyonlar 14,95 TL Uygun alışveriş için ürün niteliği çok önemlidir. Satın almak istediğiniz üründen istediğiniz verimi alamadığınızda karlı bir alışveriş yapmış sayılmazsınız. Herkes gibi bizde ekonomimizi düşünüyor, neyi hangi marketten daha ucuza alabiliriz diye uğraşıyoruz. Daha önceki katalog incelememiz ile karşılaştırdığımızda bazı güncellemeler görüyoruz.

Üreticisi değişik olsa da niteliği aynı olan ürünler ikilisinde kıyaslama fikrini değerlendirebilirsiniz. Haftanın ürünleri için güncel broşürü gözden geçirmeye devam ediyoruz. Damla Yayınları Ciltli masallar 18,50 TL Anadolu’dan Masallar, Bıcır Bıcır Masallar, Bilge Papağan’dan Masallar, Çıtı Pıtı Masallar, Cıvıl Cıvıl Masallar, Işıl Işıl Massalar, Şırıl Şırıl Masallar ve Tekir’den Masallar kitapları var.

Tanıtım amaçlı yayımladığımız katalogları gözden geçirirken benzer fırsatlarla karşılaşıyoruz.. Yiyecek içecek ürünlerinde son tüketim tarihlerine dikkat etmekte fayda var. İhtiyaç listesi hazırlamak, gereksiz ürünleri almanızı engelleyecektir. Aynı ürünü diğer market broşürlerinde kontrol etmek lazım, bazen daha ucuz indirimlerle karşılaşabiliyoruz. Bekleme sorununuz sıkıntı değilse bir çok fırsat için internet üzerinden alışverişi tercih edebilirsiniz.. Bant makinesi + bandın fiyatı 10,95 TL Katalog incelemeleri ile ev ekonominizde tutum sağlamayı hedefliyoruz. Farklı renklerde ve desenlerdeki kız ve erkek çocuklar için atlet çeşitleri 14,95 TL Gelecek hafta bu ürünler gelecek diye düşünürken bu broşürde yer alması çok iyi. Detaylar için resmi adresi: hakmarexpress.com.tr

YORUM YAP

* Lütfen yorum yaparken saygılı olmayı ve Topluluk Kurallarımıza uymayı unutmayınız.

En İyi Dershane - İstanbul özel dedektif