Çağrı Market 18-31 Aralık İndirim Kataloğu

Maalesef bu kataloğun süresi bitmiş :(

İlginizi Çekebilir

Çağrı Market 18 – 31 Aralık 2021 İndirim kataloğu yayınlandı. Haftanın indirimli ürünlerini keşfetmek için broşür sayfalarını hızlıca gezebilir, ürünleri fotoğrafları ile görebilir, yakınlaştırarak detaylı özelliklerini inceleyebilirsiniz. Tam sayfa katalog incelemesi için hemen alttaki resme tıklayınız. Beğendiğiniz ürünün emsalleri ve fiyat kıyası için bu hafta geçerli kataloglara göz atabilir yada arama yapabilirisiniz.

Çağrı Market 18 – 31 Aralık 2021 İndirim Kataloğu

Çağrı Market 18-31 AralıkKataloğu Aç
Kataloğu Görüntüle

Çağrı Market Yeni Yıla Özel Süper Fırsatlar 18 Aralık Kataloğu Hakkında

Çağrı Market Yeni Yıla Özel Süper Fırsatlar 18 Aralık tarihli güncel broşür 18 Aralık 2021 tarihlerinde geçerli. 3 sayfadan oluşan broşürde yer alan ürünler hakkında yapacağınız yorumlar ürünleri tercih etmek isteyenleri bilgilendirecektir.

Çağrı Market 18 - 31 Aralık 2021 İndirim Ürün İncelemesi
Son aktüel fırsatlar bize hangi kampanyalar sunuyor, görelim. Çağrı Market Yeni Yıla Özel Süper Fırsatlar 18 Aralık Güncel kataloğun gözdesi olacak fırsat için ilk sayfaya bakmanızda fayda var. Hediyelik eşya içinde bu katalogdan bir parça seçebilirsiniz.

Torku Gold Çikolata 60 gr. 4,95 TL& Bu broşürde yine birbirinden çeşitli ürünler müşterileri bekliyor. Kampanyalı ürünlerde yeni indirimler faydalı olabilir. Çağrı Market 18 – 31 Aralık 2021 İndirimlerinde zücaciye ürünleri kataloglarda ara sıra karşımıza çıksa da kampanyalar sürekli yapılıyor. Benzer ürünü başka market broşürlerinde araştırmak lazım, zaman zaman daha uygun indirimlerle karşılaşabiliyoruz. Herkes gibi bizde bütçemizi düşünüyor, neyi hangi marketten daha ucuza alabiliriz diye çaba sarf ediyoruz.

Bazı kampanyalarda bu fiyat bir hafta sunuluyor. Doğuş Karadeniz 100’lü 19,95 TL Bu hafta fırsatlar arasına giren ürünler arasında bakın neler var. Daha önceki katalog incelememiz ile kıyasladığımızda bazı yenilikler görüyoruz. Broşür incelemeleri ile ev ekonominizde tasarruf sağlamayı hedefliyoruz. Gelecek hafta bu ürünler gelecek diye düşünürken bu katalogda yer alması çok iyi. Eski broşürlerde gördüğümüz ürünler tekrar gelmiş ama fiyatlar biraz değişmiş.

Gıda reyonunda yeni fırsatlar karşımıza çıkıyor. Yeni çıkan ve ilk defa katalogda karşımıza çıkan ürünleri kaçırmayın. Ürün fiyatlarını kıyaslamadan alışverişe gitmeyin. Her hafta güncel broşürlerden yeni indirimler fark edin. Dikkatimizi çeken fırsatlar fiyat/performans açısından en iyileri. Kampanya fiyatları ile piyasaya sürülen ürünlerin sınırlı stokta geldiğini unutmayın. Arko UltraMed Cilt Bakım Kremi 9,95 TL

Bir çok ürün ile ilgili bilgi almak, marketlerde karşılaştırma yapmamızı kolaylaştıracaktır. Kuruyemiş meraklılarını da düşünen market efsane ürünlerde efsane fiyatlar sunuyor. Tanıtım amaçlı yayımladığımız katalogları gözden geçirirken yeni ürünlerle karşılaşıyoruz.. Haftanın ürünleri için aktüel broşürü gözden geçirmeye devam edelim. Şarküteri reyonunda devam eden fırsatları göz önüne almak lazım.

YORUM YAP

* Lütfen yorum yaparken saygılı olmayı ve Topluluk Kurallarımıza uymayı unutmayınız.

En İyi Dershane - İstanbul özel dedektif