Çağrı Hipermarket 6 – 16 Kasım 2021 Aktüel Ürünler Kataloğu

Maalesef bu kataloğun süresi bitmiş :(

İlginizi Çekebilir

Çağrı Market 6-16 KasımKataloğu Aç
Kataloğu Görüntüle
Çağrı Market Aktüel 6 – 16 Kasım 2021 kataloğu yayınlandı. Haftanın indirimli ürünlerini keşfetmek için broşür sayfalarını detaylıca gezebilirsiniz. Ürünleri fotoğrafları ile görebilir, yakınlaştırarak detaylı özelliklerini inceleyebilirsiniz. Tam sayfa katalog incelemesi için hemen yandaki küçük resme tıklayabilirsiniz. Şimdi geçelim detaylı incelemeye. Beğendiğiniz ürünü sitemizde arayarak diğer kataloglarda olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. 6 – 16 Kasım 2021 tarihli güncel broşür hakkında yorumlarınızı bekliyoruz.

Çağrı Market Aktüel 6 – 16 Kasım 2021 Kataloğu

Katalog Yükleniyor, beklettiğimiz için üzgünüz...

Çağrı Market Aktüel 6 – 16 Kasım 2021 Ürün İncelemesi
6 – 16 Kasım 2021 Çağrı Market Aktüel Ender Fındık Yağmuru Çikolata 2,50 TL. Bir hafta geçerli olmasına rağmen sınırlı stoktaki ürünler hemen bitiyor. Çağrı Market Aktüel Gıda reyonunda devam eden güzel indirimler var. Bazı ürünlerde bu fiyatlar bir hafta geçerli oluyor. Kampanyalı ürünlerde yeni fırsatları keşfediyoruz. Aynı ürünü diğer market kataloglarında daha uyguna bulabilirsiniz. Sinangil Un 2 kg. 10,95 TL

6 – 16 Kasım 2021 Güncel broşürün gözdesi olacak kampanya bu. Dikkatimizi çeken ürünler arasında bakın neler var. . Çağrı Market Aktüel Son aktüel ürünlere beraber bakalım. Aktüel kataloğu incelemeye devam ediyor. 6 – 16 Kasım 2021 Yeni gelen ve ilk defa aktüelde görülen ürünleri kaçırmamak lazım. Çağrı Market Aktüel Daha önceki katalog incelememizde de görmüştük benzer ürünleri. Elbette herkes gibi bizde ekonomimizi düşünüyoruz. Kataloğu tanıtım amaçlı sunuyoruz.

Çağrı Market Aktüel Katalogları inceleyerek ev ekonominizde tasarruf sağlamayı amaçlıyoruz. Çağrı Market Aktüel Bu hafta indirime giren ürünleri gelin beraber inceleyelim. 6 – 16 Kasım 2021 Fiyatlarda biraz değişiklik olmuş. Bir çok ürünü daha uyguna almak için çaba sarf ediyoruz. Çağrı Market Aktüel 6 – 16 Kasım 2021 Gelecek hafta bu ürünleri beklerken bu broşürde yer alması çok güzel. Kredi kartı geçerli ürünlere taksit de yapılıyor. 6 – 16 Kasım 2021 Kampanya fiyatlarıyla sunulan yeni ürünlerde sınırlı stok var. Çağrı Market Aktüel temizlik reyonunda ise bazen benzer ürünler görüyoruz.

Çağrı Market Aktüel mutfak eşyası ihtiyacı olanları da düşünen market yine güzel ürünlerde iyi fiyatlar sunuyor. Erdem Osmancık Pirinç 21,95 TL Ev aletleri ve mutfak ürünleri kataloglara ara sıra gelse de kampanyalar sık sık yapılıyor. 6 – 16 Kasım 2021 Her hafta güncel broşürleri inceliyoruz. Eski takipçilerimiz biliyor. Hediyelik eşya olarak da alınabilir.

YORUM YAP

* Lütfen yorum yaparken saygılı olmayı ve Topluluk Kurallarımıza uymayı unutmayınız.

En İyi Dershane - İstanbul özel dedektif