BİM 31 Aralık – 7 Ocak 2022 Aktüel Ürünler Kataloğu

Maalesef bu kataloğun süresi bitmiş :(

İlginizi Çekebilir

Bim 31 Aralık – 7 Ocak 2022 aktüel ürünler kataloğu yayınlandı. Haftanın indirimli ürünlerini keşfetmek için broşür sayfalarını hızlıca gezebilir, ürünleri fotoğrafları ile görebilir, yakınlaştırarak detaylı özelliklerini inceleyebilirsiniz. Tam sayfa katalog incelemesi için hemen alttaki resme tıklayınız. Beğendiğiniz ürünün emsalleri ve fiyat kıyası için bu hafta geçerli kataloglara göz atabilir yada arama yapabilirisiniz.

Bim 31 Aralık – 7 Ocak 2022 aktüel ürünler Kataloğu

Bim 31 AralıkKataloğu Aç
Kataloğu Görüntüle

Bim Aktüel 31 Aralık Kataloğu Hakkında

Bim Aktüel 31 Aralık tarihli güncel broşür 31 Aralık 2021 – 1 2 3 4 5 6 Ocak 2022 tarihlerinde geçerli. 3 sayfadan oluşan broşürde yer alan ürünler hakkında yapacağınız yorumlar ürünleri tercih etmek isteyenleri bilgilendirecektir.

Bim 31 Aralık - 7 Ocak 2022 aktüel ürünler Ürün İncelemesi
Rulamnlı Atlama İpi 29,90 TL Bim Aktüel 31 Aralık Dynamic Pilates Topu ve Pompa 69,90 TL Ekonomi için ihtiyacınız kadar ürün satın alın. Ucuz tutarda diye aldığınız eskimesi muhtemel ürünler siz tüketmeden kullanılmaz hale gelirse Ekonomi yapmış sayılmazsınız. Tam tersine bu işten zarar edersiniz..

Her hafta güncel kataloglardan yeni kampanyalar fark edin. Glass in love Ayaklı Tatlı Kase Seti 7’li 89,90 TL Uygun alışverişin kurallarından birisi de önceden ihtiyaçları listelemektir. Starcom Buharlı Yüz Temizleme Cihazı 129 TL Desenli Yuvarlak Yoga Matı 89,90 TL Borcam Dikdörtgen Tepsi 4350 cc 44,90 TL Bu fiyatların geçerli olduğu süre zarfında istediğiniz ürünü almazsanız yeni hafta fiyatlar farklanmış olarak önümüze çıkıyor.

Güncel broşürün gözdesi olacak fırsat için ilk sayfaya dikkat. Elektrolize Su Üreten Sterilizasyon Spreyi 300 ml 149 TL Kadın Pijama Takımı 59,90 TL Dynamic Bacak Basen Antrenman Bandı 69,90 TL

Gıda ürünlerinde son tüketim tarihlerine dikkat etmekte fayda var. Soley Çift Kişilik Örtü Battaniye 169 TL Alışveriş meraklılarının yakından izledikleri kataloğun en avantajlı fırsatlarını öğrenmeye hazır mısınız? İlgimizi çeken ürünler fiyat/performans açısından en iyileri. Retro Masa Üstü Ayna 49,90 TL İlk alışverişe kampanya sunan veya ikinci üründe yüzde oranında indirim sunan marketler için tüm kataloglara göz gezdirmelisiniz.

Daha önce kullanmadığınız ama araştırdığınız ürünler için kullanıcı yorumlarına göz atabilirsiniz. Siz de kullandığınız ürünler ile ilgili yorum yaparak satın almak isteyenlere yol gösterebilirsiniz. Spor aletleri kategorisinde devam eden kampanyaları göz önüne almak ta fayda var. Viadante Kaz Tüyü Yastık 99,90 TL Bim 31 Aralık – 7 Ocak 2022 aktüel ürünler Tanıtım amaçlı yayımladığımız broşürleri incelerken benzer fırsatlarla rastlaşıyoruz. Detaylar için resmi adresi: bim.com.tr

 

YORUM YAP

* Lütfen yorum yaparken saygılı olmayı ve Topluluk Kurallarımıza uymayı unutmayınız.

En İyi Dershane - İstanbul özel dedektif