A101- Bim – Şok Market kaçta açılıyor? Kaçta kapanıyor? Çalışma saatleri

Marketler kaçta açılıyor kaçta kapanıyor
Marketler kaçta açılıyor kaçta kapanıyor

Bilindiği üzere marketler zinciri Türkiye’nin hemen her il ve ilçesinde bulunan Bim Şok ve A101 marketleri her hafta güncel indirimli ürünler ile mağazalarında satışa devam ediyor. Sınırlı stokla sunulan aktüel ürünler ile uygun fiyatı nedeniyle müşteriler yakından ilgileniyor. Stoklar tükenmeden indirimden faydalanmak isteyen müşteriler erkenden almak için marketlerin çalışma saatlerini merak ediyor.

Marketlerin açılış saatlerine yetişemeyeceğini düşünen çalışanlar, mesai sonrası ziyaret etmeyi düşündüğü mağazaların kaçta kapandığını merak ediyor. Bizde market market mağazaların çalışma saatlerini araştırdık, bir araya topladık.

Sokağa çıkma kısıtlamalarının sona erdiği 1 Temmuz 2021 Perşembe gününden itibaren tüm iş yerleri; ruhsatlarındaki faaliyet konusuna göre ilgili idare tarafından belirlenmiş olan açılış-kapanış saatleri çerçevesinde faaliyet gösterebileceği tüm iş yerlerine bildirilmişti. Bu nedenle tüm iş yerleri faaliyet konusuna göre yeniden çalışma saatlerini düzenledi. Bu düzenlemeye göre işte marketlerin çalışma saatleri

A101 Aktüel Ürünler Kataloğu
A101

A101 kaçta açılıyor? Kaçta kapanıyor? Çalışma saatleri

A101 market sabah 09:00’da açılıyor. 21:00’da kapanıyor. Açılış saatinden önce işe gelen market çalışanlarının ön hazırlık yaptığı süre zarfında zaman zaman açık market bulmanız mümkün. Yine kapanış saatinde henüz işlemleri kapatmamış marketlerde zaman zaman yarım saat 45 dakika rötar olabiliyor.

Bim Aktüel Ürünler
Bim

BİM kaçta açılıyor? Kaçta kapanıyor? Çalışma saatleri

BİM market sabah 09:00’da açılıyor. 21:00’da kapanıyor. Açılış saatinden önce işe gelen market çalışanlarının ön hazırlık yaptığı süre zarfında zaman zaman açık market bulmanız mümkün. Yine kapanış saatinde henüz işlemleri kapatmamış marketlerde zaman zaman yarım saat 45 dakika geç kapanabiliyor.

Şok Aktüel Ürünler
Şok

ŞOK kaçta açılıyor? Kaçta kapanıyor? Çalışma saatleri

ŞOK market sabah 08:00’da açılıyor. 21:00’da kapanıyor. Açılış saati aslında 09.00 ama erken hizmet vermeye başladığı zamanlar oluyor. Kapanış saatinde henüz işlemleri kapatmamış marketlerde zaman zaman yarım saat 45 dakika gecikmeli kapanış olabiliyor.

migroskop aktüel
migros

MİGROS kaçta açılıyor? Kaçta kapanıyor? Çalışma saatleri

Migros market sabah 09:00’da açılıyor. 22:00’da kapanıyor. Genellikle açılış kapanış saatlerinde herhangi bir değişiklik olmuyor.

Tüm marketler pazartesi, salı, çarşamba, perşembe, cuma, cumartesi ve pazar günleri açık.

Markete gitmeden önce fiyatlarına göz atmak ister misiniz?

Bu hafta aktüelde yer alan ürünler burada.

Gelecek hafta aktüelde yer alan ürünler burada.

YORUM YAP

* Lütfen yorum yaparken saygılı olmayı ve Topluluk Kurallarımıza uymayı unutmayınız.

En İyi Dershane - İstanbul özel dedektif